Bonsai

Sosna Bonsai - szcepiona odmianą MOPS - drzewo niwaki do ogrodu - BEZ FORMOWANIA

Kod produktu: 12121
Producent: Szkółka Zacywilki
999,00
zł brutto
szt.
Kup

Prawdziwa grataka  w ofercie naszej szkółki roślin - sosny BONSAI szczepione różne odmiany. Efektowne drzewa ozdobne pozyskane ze szlachetnych odmian metodą szczepienia. W ofercie różne wsokości i różne rodzaje. Szczepimy między nnymi odmianami: sosną bośniacką Schmidtii, sosną górską Varella, sosną górską Winter Gold, sosna górską Mops, sosną górską Ophir, sosną górską Jacobsen ... Ze względu na wagę i wysokość około 150 - 220cm tylko odbiór osobisty.

Powyżej zdjęcia sosen zrobione w tamtym roku, w tym już są po pięknym przyroście. Co ważne są to sosny szczepione( nie trzeba formować !!!) Karłowe odmiany o przyrostach rocznych do 3 cm i regularnych kształtach, są bardzo dekoracyjne i nie wymagają zaiegów pielęgnacyjnych. W przypadku chęci zakupu proszę dzwonić aby się upewnić czy sadzonka jest dostępna, są to pojedyncze egzemplarze i zawsze mogą się sprzedać w szkółce. Polecam super cena.

Wstecz

Bonsai, niwaki  - sprzedaż drzew formowanych do ogrodu

 

 

Bonsai to sztuka tworzenia specjalnie formowanych drzew i drzewek. Znane głównie jako małe rośliny dedykowane do wnętrz, bonsai coraz częściej goszczą również w naszych ogrodach. Wiąże się to z rosnąca popularnością ogrodów w stylu orientalnym - japońskim. To właśnie w Japonii drzewo podane procesowi formowania i posadzone do gruntu jest określane jako niwaki, co jest fachowym nazewnictwem oferowanych tutaj drzew. Wychodząc na przeciw trendom w ogrodnictwie intensywnie rozwijamy dział  produkcji drzew bonsai w naszej szkółce.Opiera on się głównie na technice szczepienia zrazów szlachetnych odmian na gałęziach sosny pospolitej. W ofercie naszej szkółki znajdziecie Państwo wiele rodzai drzew bonsai - sosen, jałowców i cyprysików. Nasze rośliny dzięki optymalnemu nawożeniu i na kontrolowaniu kształtu oraz zabiegom pielęgnacyjnym, z pewnością staną się efektowną ozdobą każdego ogrodu. Kupując u nas możesz być pewny, że drzewo bonsai nie jest zarażone chorobą, ani tym bardziej nie posiada ukrytych szkodników.  Bonsai ogrodowy przyciąga uwagę i zachwyca kształtami. Jest efektowną i prestiżową ozdobą, która z pewnością przyciągnie spojrzenia wszystkich odwiedzających ogród. Polecamy je również jako znakomitą wizytówkę i reklamę terenu wokół firmy.  Sprzedaż bonsai to odpowiedzialne zadanie. Zawsze pomożemy w wyborze rośliny i podpowiemy jak pielęgnować drzewo bonsai. Zapraszamy również do współpracy projektantów ogrodów, centra ogrodnicze, czy firmy zajmujące się aranżacją terenów zielonych.