Kamień ogrodowy

Kamień, otoczak bursztynowy 8- 16mm - żwir płukany miodowy - 1t

Kod produktu: 6571
320,00
zł brutto

Kamień dekoracyjny, otoczak - bursztyn to jeden z popularniejszych kruszyw ogrodowych spotykanych w naszych ogrodach. Miodowy kolor doskonale komponuje się z ogrodową zielenią. Drobna frakcja sprawia że żwir jest świetny do wysypania rabaty, ścieżki czy alejki.

Pojemność: 25kg
Frakcja : 8-16mm

Kamień bursztyn - drobne otoczaki o miodowym zabarwieniu


Zastosowanie

Kamień - otoczak bursztynowy to powszechnie wykorzystywane kruszywo do aranżacji ogrodów i terenów zielonych. Ceniony ze względu na kolor, który efektownie kontrastuje z ogrodową zielenią. Nasz otoczak charakteryzuje się intensywnie miodowym kolorem łamanym od żółtego przez piwny po jasny brąz. Ponadto nasz kamień ogrodowy cechuje się brakiem zanieczyszczeń i doskonała powtarzalnością frakcji 8-16mm. Znajdzie z pewnością wiele zastosowań w naszym otoczeniu. Idealnie nadaje się do wysypywania:

- rabaty
- ścieżek i alejek
- oczka wodnego
- podjazdu
- ogrodu skalnego
- miejsc między roślinami
- akwarium

Wydajność około 15-17 m2 z 1t. przy grubości 3-4 cm.

 

Sprzedaż

W sprzedaży otoczak bursztynowy luzem. W ofercie posiadamy także kruszywo sprzedawane w big bagach, a także w workach 25kg.

 

Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Możliwy transport HDS na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza.

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.