Kamień ogrodowy

Grys sjenitowy GRANODIORYT ciemno-szary - 8-16mm - 1t

Kod produktu: 763999
220,00
zł brutto

Grys sjenitowy o ciemno szarym zabarwieniu, nakrapiany na czarno. Gradacja - 16-31mm. Świetny jako materiał do ściółkowania roślin. Można go także wykorzystać do celów dekoracyjnych i przemysłowych. Sprawdzi się przy wysypaniu opaski wokół domu, jako utwardzenie podwórza czy wysypka na podjazd, parking, lub ścieżkę.

szt.
Kup

Ciemno-szary grys sjenitowy - Granodioryt 8/16m

- alternatywa dla kruszywa strzegomskiegoGrys sjenitowy to kruszywo wykorzystywane jako kamień ozdobny/dekoracyjny w ogrodzie. Od klasycznego grysu granitowego (strzegomskiego) różni się ciemno szarym wybarwieniem. Regularna frakcja - 8-16mm. Świetnie komponuje się z ogrodową zielenią, jak i pasuje do drewnianych elementów architektury ogrodowej oraz elewacji w różnych odcieniach grafitu i szarości.
Grys sjenitowy jest kamieniem wytrzymałym, mrozoodpornym, mało nasiąkliwym, nie podlega procesom starzenia oraz bardzo długo zachowuje naturalną, szarą barwę i gładkość.


Świetnie sprawdza się również w celach gospodarczo-przemysłowych. Może posłużyć jako utwardzenie podjazdu, drogi, drenaż czy dekoracyjna opaska wokół domu.

Wydajność - 1t grysu sjenitowego szarego wystarczy na wysypanie około 14m2 powierzchni o grubości około 4-5cm.TRANSPORT

Oferujemy niedrogi transport samochodem-wywrotką ok. 2,5t w okolicach Łodzi, Skierniewic, Łowicza, Rawy Mazowieckiej , Brzeziny, Koluszek, Zgierza czy Pabianic. W celu kalkulacji kosztów i wyznaczenia terminu dostawy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Istnieje możliowśc zamówienia cało-samochodowego (min. 24t) po preferencyjnej cenie. Wmagane - utwardzony oraz szeroki wjazd.

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.