Kamień ogrodowy

Otoczak Thassos grecki - śnieżno-biały kamień - 4-8cm (40-80mm) - 1t

Kod produktu: 958312
Producent: Szkółka Zacywilki
1 300,00
zł brutto

Otoczak Thassos o frakcji 4-8cm to najchętniej wybierany wśród białych kamieni. Wspaniale pasuje zarówno wysypany na rabacie, wewnątrz donicy czy jako ozdoba tarasu. 

szt.
Kup

Otoczak Thassos 4-8cm

- najchętniej wybierana frakcji białych kamieni

 

Otoczak Thassos to śnieżnobiały kamień ogrodowy, który pochodzi z Grecji. Materiał z którego powstaje to skały marmurowe. Wyróżnia się wyjątkowo czystą bielą i połyskującym efektem w promieniach słońca. Jako kamień dekoracyjny jest bardzo elegancki i reprezentatywny. Jego spektrum zastosowań jest bardzo szerokie - możemy go wykorzystać do:

 

- uzupełnienia rabaty

- dekoracji donicy

- tworzenia opaski wokół domu/płotu

- akcent dekoracyjny w ogrodzie czy wewnątrz domu 

 

 

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.