Kamień ogrodowy

Otoczak Thassos grecki - śnieżno-biały kamień - 13-25cm (130-250mm) - 1t

Kod produktu: 654312
1 300,00
zł brutto

Otoczak śnieżno - biały Thassos o frakcji 13-25cm to naturalny kamień który spełnia rolę dekoracyjne w ogrodzie i architekturze. Duże otoczaki Thassos polecamy do tworzenia obwódek, jako swobodny element dekoracji czy wypełnienie koszy i donic gabionowych. 

szt.
Kup

Otoczak grecki o frakcji 13-25cm 

 

Otoczaki Thassos o frakcji 13-25cm  spełnią wiele funkcji w dekoracji ogrodu oraz elementów architektury. Duże kamienie w śnieżno białym kolorze doskonale komponują się na tle innego rodzaju grysów, kamieni ogrodowych lub kory sosnowej. Jest to bardzo efektowny akcent , który można wykorzystać na skalniakach, rabatach, tarasach i donicach. Używając duże otoczaki możemy: 

  • stworzyć obwódki roślin i ścieżek 
  • ułożyć jako pojedyncze kamienie które będą pełnić funkcje monolitów 
  • udekorować dna i okolice oczka wodnego czy akwarium
  • wykorzystać jako ozdoby wewnątrz donic, elementów małej architektury czy tarasu 

 

Otoczak Thassos 13-25cm to również kamień wykorzystywany do uzupełniania donic i koszy gabionowych.  

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.