Meble ogrodowe

Wychodząc na przeciw zapytaniom i oczekiwaniom klientów do naszej oferty wprowadziliśmy meble ogrodowe. W sprzedaży posiadamy między innym komplety składające się ze stołu i krzeseł, lub ławek, huśtawki ogrodowe, altany, domki dla dzieci, drewniane donice czy pergole. Nasze meble ogrodowe wytwarzane są tylko z najtrwalszego drewna  - dębowego i olchowego. Deski są heblowane, frezowane i szlifowane. Na koniec obróbki malowane specjalną lakierobejcą na wybrany kolor. Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy także żeliwne okucia, które wzmacniają konstrukcje i nadają jej bardzo atrakcyjnego wyglądu. Dzięki wykorzystaniu przedstawionych materiałów, gwarantujemy że nasze produkty są wyjątkowo trwałe i odporne na skrajnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Naszą ofertę mebli ogrodowych wyróżnia również troska o efektowny design, który nie odbiega  o najnowszych trendów we wzornictwie.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia na żywo naszej oferty, której część znajduje się w centrum ogrodniczym szkółka Zacywilki k. Brzezin. Na życzenie naszych klientów możemy przesłać na adres e-mail zdjęcia prezentowanych mebli ogrodowych. Możliwe jest również wykonanie mebli ogrodowych na zamówienie, pod indywidualne preferencji klienta. Na wszystkie pytania i wątpliwości odpowiadamy również przez telefon - 665 778 244.

Zamawiając meble ogrodowe u nas, zyskujesz również pomoc w niesieniu i transporcie. Dotyczy to zwłaszcza okolicznych miast i miejscowości. Meble ogrodowe dostarczamy na terenie Brzezin, Łodzi, Strykowa, Głowna, Jeżowa, Rogowa, Rawy Mazowieckiej, Koluszek, Skierniewic, Łowicza, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Andrespola...

Sortuj po: