Podkłady kolejowe

Centrum ogrodnicze Szmaragdowe Ogrody w Zacywilkach (woj. łódzkie, 40km od Łódź) oferuje podkłady kolejowe - uniwersalny materiał powszechnie wykorzystywany w aranżacjach ogrodowych. Estetyczne i niebywale trwałe, z powodzeniem znajdą wiele zastosowań w otaczającej nas przestrzeni. Z podkładów kolejowych można wykonać na przykład schody, obrzeża, ścieżki, palisady, krawężniki, podjazdy, murki i inne elementy architektury ogrodowej. Wykonane z drewna sosnowego oraz dębowego, zabezpieczone specjalnym impregnatem nie posiadają pleśni, próchnicy oraz grzyba. Sprzedawane przez nas podkłady kolejowe to towar pierwszej jakości, który niewątpliwie stanie się ozdobą Państwa ogrodu.
Dystrybucję podkładów kolejowych prowadzimy na terenie naszego punktu stacjonarnego w Zacywilkach. Zapewniamy transport i rozładunek na terenie Łodzi, Skierniewic, Łowicza, Brzezin, Koluszek, Rawy Mazowieckiej, Andrespola, Żyrardowa, Strykowa, Głowna, Zgierza, Pabianic i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Podkłady kolejowe 260x25x15cm ( I gatunek)

Kod produktu: 23311
40,00
zł brutto

Podkłady kolejowe polecane do ogrodowych aranżacji. Świetny materiał na obrzeża, palisady czy ścieżki. Masywne i wytrzymałe, a zarazem estetyczne. Transport podkładów kolejowych na terenie Łodzi, Skierniewic  i okolic. 

szt.
Kup

W sprzedaży podkłady kolejowe , o przeznaczeniu dekoracyjnym dla Twojego ogrodu, idealnie nadają się na schody, palisady, krawężniki, podjazdy i inne.

Parametry techniczne

Wymiary 1 sztuki: 260 X 25 cm X 15 cm
Materiał wykonania: drewno sosnowe/dębowe
Klasa: I gatunek 


Transport i rozładunek po wcześniejszym ustaleniu. Dowozimy na terenie Łódzi, Skierniewic, Łowicza, Brzezin, Koluszek, Głowna i okolic.

Zobacz także:

Wstecz