Świerki

Świerk kłujący - ISELI FASTIGIATE - Picea pungens

Kod produktu: 312556
Producent: Szkółka Zacywilki
50,00
zł brutto

Świerk kłujący Iseli Fastigiate to odmiana o piramidalnym, wąskim pokroju i niebieskim wybarwieniu igieł. Pedy gęsto osadzone, cechuje się bardzo symetralnym kształtem. Po 10 latach osiąga ok. 3m wysokości.

szt.
Kup
Pojemnik: C5
Wysokość po 10 lat. : 250-300cm
Szerokość po 10 lat. : 70cm
Wysokość docelowa: 900cm
Szerokość docelowa : 150cm
Tempo wzrostu: szybko rosnąca
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna względem gleby
Nasłonecznienie : słońce
Mrozoodporność: 4 - całkowicie mrozoodporna
PH Gleby: roślina tolerancyjna względem pH gleby
Pokrój rośliny: kolumnowy
Ubarwienie igieł: niebieskie
Wstecz

Świerki ozdobne - bogaty wybór w ofercie naszej szkółki roślin

Świerki to rodzaj roślin ozdobnych, których nie mogło zabraknąć w naszej szkółce drzew i krzewów. W naszej ofercie znajduje się wiele odmian, które trafią w gusta każdego miłośnika ogrodów. Klasyczny obraz świerka to wysokie drzewo o stożkowatym pokroju i wiecznie zielonych igłach. Zwłaszcza efektownie wygląda wiosną, kiedy młode przyrosty, kontrastują ze starymi igłami. Przeglądając nasz asortyment znajdą Państwo wiele oryginalnych odmian świerków, których obraz nieco różni się od pierwowzoru. Nasze świerki mają cechy pasujące do ogrodów małych i dużych, skalnych czy strukturalnych - po prostu wszędzie. Ogromną popularnością cieszą się odmiany świerk srebrnego. Polecamy również świerki serbskie, pospolite czy kłujące Do małych ogrodów polecamy świerki karłowe, lub gniazdkowe, przy czym zaznaczamy że ich wykorzystanie może być znacznie szersze. Wysoki i majestatyczny świerk z powodzeniem posłuży jako drzewo soliterowe. Ze świerków można również stworzyć zieloną ścianę i wykorzystać na żywopłot. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty sadzonek świerk

 


Świerki ozdobne nasze gospodarstwo szkółkarskie oferuje sprzedaż stacjonarną i wysyłkową

Prowadzimy sprzedaż świerków ozdobnych w naszym punkcie sprzedaży w Zacywilkach - zapraszamy szczególnie klientów z województwa łódzkiego - Łodzi , Skierniewic, Łowicza, Koluszek i Brzezin, Rawy Mazowieckiej, Zgierza, Pabianic i okolic. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową świerków i innych roślin ozdobnych. W naszej ofercie znajdziemy wiele egzemplarzy unikatowych i kolekcjonerskich, niedostępnych w ofercie innych centr ogrodniczych. Zapraszmy do współpracy projektantów zieleni - przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.