Wodotryski

Wodotryski z naszej oferty to szeroki wybór efektownych kamieni z przewiercona dziurką , które można wykorzystać przy dekoracji ogrodu, podwórza czy nawet wnętrza domu. Mogą posłużyć jako fontanna, czy ozdoba prostego oczka wodnego. Efektowne i funkcjonalne w jednym. Wodotryski wykonane są różnych rodzai kamienia naturalnego - łączy jej jedynie podwyższona odporność na wilgoć i niekorzystne warunki atmosferyczne.  Szczególnie polecamy naszą ofertę wodotrysków z Onyksu, które są wspaniale wybarwione i wyjątkowo trwałe. Naturalny kamień, który mieni się różnymi bogatą paletą barw z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi że nasza aranżacja z wykorzystaniem tryskającej wody będzie niepowtarzalna. Zapraszamy do zapoznania się  z naszą ofertą wodotrysków, lub do kontakt jesteśmy w stanie przygotować kamień z przewierconą dziurą pod indywidualne zamówienie.

Wodortrysk z kamienia - kamień z dziurką - ONYKS - cena za kg

Kod produktu: 29834774
5,50
zł brutto

Wodotrysk - kamień z nawierconą dziurką. Wykonany z onyksu - cechuje się efektownym wybarwieniem i gładką powierzchnią. Przydatny w ogrodowych aranżacjach.

szt.
Kup

Wodotryski z onyksu pakistańskiego. Wyjątkowo trwała i efektowna ozdoba do ogrodu. Paleta barw, ułożonych warstwami sprawia jest to bardzo efektowny kamień naturalny.
Cechuje się szerokimi wachlarzem możliwości wykorzystania. Może posłużyć jako ozdoba ogrodu, wodotrysk, fontanna ogrodowa, lampa z kamienia naturalnego po zamontowaniu diody LED.

Wstecz