Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Otoczak kwarcowy 16-40mm (żwir perłowy / lodowy) - JAPOŃSKI OGRÓD - 1 tona

Kod produktu: K29394
390,00

Otoczak kwarcowy o frakcji 16-40mm w jasno szarym kolorze kolorze  (perłowym / lodowym). Jest to popularny kamień ogrodowy, który wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne oraz kolorystyką idealnie pasującą do nowoczesnych ogrodów. 

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Frakcja : 16-40mm

Otoczak kwarcowy 16-40mm szary  - naturalny i trwały kamień do dekoracji ogrodów 

 

Naturalny otoczak kwarcowy o jasno szarym wybarwieniu  (lodowym / perłowym) i frakcji 16-40mm. Cechuje się powtarzalnością barwy oraz minimalną ilością kamieni o odbiegającym wybarwieniu. Jest to także kamień bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Jest mało nasiąkliwy i nie ulega procesowi erozji. Nasz otoczak kwarcowy to doskonały materiał do uzupełniania rabat, ścieżek, opasek, czy innych elementów małej architektury ogrodowej. 

 

Sprzedaż detaliczna otoczaka kwarcowego na terenie województwa łódzkiego i okolic Wrszawy 

 

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną, a także dostarczamy otoczak na ternie województwa łódzkiego oraz okolic Warszawy. Dostawa kamienia ogrodowego odbywa się mini wywrotką - luzem. Na życzenie klienta otoczak może być zapakowany w w orek typu big-bag i dostarczony samochodem samorozładowczym z HDS-em.  

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.