Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Kostka granitowa łupana 8/11cm SZARA

Kod produktu: 0014
480,00

Kostka granitowa 8/11 szara łupana to produkt nie tylko brukarski, ale również niezastąpiony materiał do wykonania murków oporowych czy obrzeży w ogrodzie. Kostka granitowa z naszego składu jest równa i kształtna - oferujemy tylko I gatunek. 

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Kostka granitowa to naturalna alternatywa dla kostki betonowej. W przeciwieństwie do niej jest bardziej trwała oraz całkowicie odporna na mróz. Odpowiednio ułożona pozwala stworzyć jednolitą powierzchnie o ponadczasowej stylistyce. Polecamy kostkę granitową również do wykorzystania w aranżacjach ogrodowych. Dzięki niej możemy stworzyć wszelkiego rodzaju obrzeża, murki oporowe, skarpy czy donice.

 

 

Wydajność 

 

1 tona wystarcza na ułożenie ok. 4,5-5 m2 powierzchni, lub ok. 40m obrzeża. 

 

 

Sprzedaż kostki granitowej

 

- posiadamy stały zapas kostki granitowej 8/11 na składzie handlowym w Zacywilkach

- nasz towar ważymy elektronicznie

- możliwość odbioru własnym transportem 

- towar I gatunku, kostki są kształtne i równe

- możliwość stałej współpracy z firmami brukarskimi i projektantami ogrodów

- przy większych zamówieniach możliwa negocjacja ceny

- bardzo szybko realizacja zamówień 

 

Uwaga, jeśli potrzebujecie Państwo o wiele większej ilości  to organizujemy także transporty do 25 ton z możliwością negocjacji ceny.

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.