Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Kora antracytowa - 32/64mm - czarny łupek 1t

Kod produktu: 766556
390,00

Kora antracytowa (frakcja 32 - 64 mm) to dość żadko spotykany w ofercie typ kruszywa. Jego czarna barwa świetnie sprawdzi się w nowoczesnych ogrodach w połączeniu z każdym rodzajem roślinności.

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemność: 1000kg
Frakcja : 32-64mm

Kora kamienna antracytowa (czarny łupek)

- nowoczesne kruszywo do dekoracji ogrodów

 

Zastosowanie kory antracytowej

Kora antracytowa to dość nowe kruszywo cieszące się coraz większą popularnością zwłaszcza w nowoczesnych ogrodach. Idealnie komponuje się z kolorową roślinnością i wyszukanymi roślinami. Ciemny kolor doskonale podkreśli ogród nadając mu szyku i elegancji. Czarny łupek można wykorzystać do wysypania rabaty, ścieżki czy skalniaka. Kora kamienna antracytowa to towar bardzi trwały, nie ulega rozkładowi (w przeciwieństie kory sosnowej), nie gnije i nie trzeba jej uzupełniać. Użyta do ściółkowania dobrze utrzymuje wilgoć oraz zapobiega rozwojowi chwastów. 

 

Wydajność


Na 1m2 zużywa się około 80kg (grubość 4cm). Wydajność z 1t kory antracytowej to około 12-13m2.

 

Sprzedaż kory antractowej


W ofercie posiadamy korę antracytową 32-64mm luzem. Możliwy jest odbiór osobisty na terenie centrum ogrodniczego Szmaragdowe Ogrody w Zacywilkach. Posiadamy możliwość transportu miniwywrotką na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Kruszywo dowozimy między innymi w okolice Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Zgierza, Strykowa, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza. Każdy transport wyceniamy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.