Projektowanie ogrodów

 

Ogrodnictwo i aranżacja zieleni to nasza pasja, która stała się również elementem oferty, którą kierujemy do klientów odwiedzających naszą szkółkę. Do naszych usług należą między innymi:

  • projektowanie ogrodów
  • zakładanie ogrodów
  • renowacja ogrodów
  • profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji zieleni
  • strzyżenie i pielęgnacje żywopłotów
  • cięcie i formowanie roślin
  • porządki i rekultywacja ogrodów
  • nawożenie roślin

 

Projektowanie ogrodów, aranżacja terenów zielonych

- wysoka jakość świadczonych usług podparta wiedzą i zdobytym doświadczeniem

 

 

Ogromne doświadczenie zdobyte podczas codziennej pracy przy szkółce roślin oraz setki rozmów i interesujących spostrzeżeń wyniesionych od naszych klientów sprawia ze znaleźliśmy klucz do tworzenia ogrodów idealnych. Podczas pracy nad projektowaniem i aranżacją zieleni, staramy się idealnie dopasować do oczekiwań i preferencji naszych klientów. Jednocześnie mając na uwadze poszczególne cechy roślin szukamy im miejsca w którym będą pasowały optymalnie, niczym brakujący element układanki.Zamiłowanie, pasja, doświadczenie oraz wiedza sprawia że jakość oferowanych usług jest na najwyższym poziomie.

 

 

Projektowanie, urządzanie aranżacja ogrodów - usługi ogrodnicze, ogrodnik Łódź i okolice

 

Oferujemy usługi ogrodnicze ( z zakresu projektowania, aranżacji i renowacji ogrodów) na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących firm ogrodniczych w okolicy takich miast jak Brzeziny, Koluszki, Stryków, Głowno, Zgierz, Skierniewice, Łowicz, Rawa Mazowiecka oraz Tomaszów Mazowiecki.

 

Specjalna oferta dla klientów centrum ogrodniczego Zacywilki

 
Kompleksowe usługi dla ogrodów - zamawiając projekt ogrodu dostajesz zniżkę na zakupiony u nas materiał. Rośliny, kora sosnowa oraz kamień ogrodowy tańszy o 5%. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły specjalnej oferty - e-mail: kontakt@szmaragdoweogrody.pl, tel. 665 778 244

Projektowanie ogrodu - Kaletnik Maj 2017
Ogród Kaletnik - Maj 2017 Kompleksowe wykonania ogrodu - od projektu , poprzez nasadzenia, złożenie trawnika, wykonanie obrzeży oraz korowanie rabaty.
Zobacz więcej
Sosny górskie szczepione - Varella oraz Carsten
Ogród Lipce Reymontowskie - Październik 2017 Jesienne nasadzenia w Lipcach Reymontowskich. Możecie zobaczyć jak wyglądają nasze rośliny oraz kora sosnowa w "akcji". Polecamy zwłaszcza szczepione iglaki, które "robią tutaj robotę" i efektownie wyglądają o każdej porze roku...
Zobacz więcej