Aktualności

Szczepione iglaki - sprawdź naszą bogatą ofertę

W naszej szkółce roślin duży nacisk co roku kładziemy na produkcję drzew i krzewów szczepionych. Dzięki tej technice rozmnażania uzyskujemy rośliny odporniejsze na mróz, i choroby, z lepiej rozwiniętym systemem korzeniowym oraz przede wszystkim o niezwykle atrakcyjnym wyglądzie i unikalnych cechach.

Szkółka Zacywilki - dlaczego warto kupować drzewa i krzewy u nas...

Wybierając rośliny do ogrodu zadajemy sobie pytanie gdzie dokonać właściwego zakupu. Największą pewność że wybieramy zdrową i dobrze ukorzenione drzewko mamy wtedy kiedy decydujemy się na kupno bezpośrednio u producenta. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami zakupów drzew i krzewów ozdobnych bezpośrednio w szkółce Zacywilki.

Thuja Smaragd - najchętniej wybierana odmiana na żywopłot

Thuja szmaragd to najchętniej wybierana odmiana żywopłotowa w naszej szkółce. Możemy ją spotkać w wielu ogrodach. Swoją olbrzymią popularność zawdzięcza takim cechom jak gęsty, idealnie  stożkowaty pokrój, soczysta, zielona barwa łusek utrzymująca się przez cały rok oraz brak szczególnych wymagań glebowych i pielęgnacyjnych. Postaramy się przybliżyć kilka rzeczy które sprawią że uzyskamy żywopłot wręcz idealny.