Kamień ogrodowy

Kamień, otoczak perłowy 10- 20mm - biały żwir płukany - 1t

Kod produktu: 6511
300,00
zł brutto

Kamień perłowy to drobne otoczaki, które znajdą szerokie zastosowanie w naszych ogrodach. To kruszywo powszechnie wykorzystuje się do wysypania oczka wodnego, rabaty, czy ścieżki. W sprzedaży kamień luzem oraz pakowany w worki 25kg, lub big bagi.

Pojemność: 25kg
Frakcja : 10-20mm

Zastosowanie

Otoczak kwarcowy - perłowy to powszechnie wykorzystywane kruszywo do dekoracji ogrodów i terenów zielonych. Biało- perłowy kolor świetnie komponuje się z zielenią. Sprzedawany przez nas żwir perłowy, cechuje się brakiem zanieczyszczeń i doskonałą powtarzalnością frakcji 8-16mm. Pasuje do każdego typu ogrodu, jest niezastąpiony zwłaszcza w ogrodach żwirowych, skalnych i tych urządzanych w stylu japońskim. Można go wykorzystać do wysypania:

- oczka wodnego
- rabaty
- podjazdu
- alejki czy ścieżki
- terenu wokół domu
- jako podsypkę między rośliny
- akwarium

 

Sprzedaż

W sprzedaży otoczak perłowy luzem, w workach big bag oraz pakowany w worki foliowe po 25kg.

Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Organizujemy transport na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza. Transport wyceniamy indywidualnie - w zależności od odległości.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub pod adresem e-mail.

 

TAGI

żwir płukany łódzkie, otoczaki Łódź, otoczak perłowy Skierniewice, kamień perłowy hurt, otoczak perłowy Łowicz, otoczak kwarcowy Rawa Mazowiecka, otoczak perłowy, kamień perłowy, kamień płukany Brzeizny, kamień perłowy Stryków, otoczak perłowy, żwir płukany sprzedaż hurtowa

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.