Kamień ogrodowy

Kostka z kamienia polnego - łupek - 4x6cm - 1t

Kod produktu: 097765
Producent: Szkółka Zacywilki
440,00
zł brutto

Kostka łupana z kamienia polnego to wyjątkowy materiał, który cechuje się ponadprzeciętną trwałością, niespotykaną stylistykę oraz oryginalną formą. Łupek znajdzie szerokie zastosowanie w naszych ogrodach oraz podwórzach. Doskonały produkt do brukowania terenu i tworzenia ogrodwej architektury.

Kostka łupana z kamienia polnego - wyjątkowo trwała i wielokolorowa

Cechy kostki z kamienia polnego

Kostka łupana  z kamienia polnego to produkt dedykowany dla poszukujących niebanalnych  rozwiązań w swoim otoczeniu. Nasz łupek posiada te same cechy co kostka granitowe,  wyróżnia ją natomiast wielokolorowa paleta barw. Kostka z kamienia polnego pozwoli ułożyć wielobarwną mozaikę, która z pewnością będzie cieszyć oko. Prócz niepowtarzalnej stylistyki kostka z polniaka to również ponadprzeciętna trwałość i dużo większa wytrzymałość niż w przypadku tradycyjnej kostki betonowej. Nie straszne jej skrajnie ciężkie warunki atmosferyczne - mróz, śnieg i wiatr. Nie pęka, nie blaknie - z czasem nabiera jeszcze większego połysku  niż zaraz po ułożeniu. 

Wydajność kostki z kamienia polnego

Kostka rozmiar 4/6 cm – 1 tona - ok.2500 kostek,wydajność ok. 8,5 m2

Zastosowanie kostki z kamienia polnego

Kolejna wązną cechą kamienia polnego jest design, który pasuje praktycznie do wszystkiego. Świetnie komponuje się z ogrodową zielenią, elementami drewnianymi, architekturą z cegieł,wy czy skałami i kamieniami z piaskowca. Kostka bywa używana do:

  • wykładania parkingów, placów czy podjazdów
  • układania chodników i alejek
  • wykonywania obrzeży i murków
  • murowania kwietników, schodów kaskad
  • obkładania roślin 
  • wypełniania koszy i donic gabionowych

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.