Kamień ogrodowy

Żwir ogrodowy płukany - otoczak 8-16mm

Kod produktu: 575433
140,00
zł brutto

Żwir płukany 8-16mm dedykowany do ogrodu. Z powodzeniem może być wykorzystany jako materiał do ściółkowania, tworzenia ścieżek czy alejkę lub jako budulec na parkingi, podjazdy czy place. Nasz otoczak jest też powszechnie wykorzystywany jako kamień do obsypywania rur drenarskich.

szt.
Kup

Żwir płukany 8-16mm

- świetny do dekoracji ogrodów

 

Żwir płukany / siany o granulacji 8-16mm przeznaczony jako:
- dekoracja do ogrodów
- materiał do ścieżek i alejek
- budulec podjazdów i parkingów
- utwardzenie placów i podwórzy
- wykonania drenażu i odwodnienia
- składnik do wylewek betonowych
- pospółka/podkład pod płyty betonowe i kostkę

 

Tagi:
żwir ogrodowy łódzkie, żwir płukany Łódź, żwir do ogrodu Skierniewice, żwir 8-16mm, otoczak płukany, kamień ogrodowy Łowicz, żwir siany Brzeziny, żwir dekoracyjny, żwir ozdobny

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.