Kamień ogrodowy

Różowy grys granitowy 16/22mm - ROSE STRONG - cena za kg

Kod produktu: 766522
2,50
zł brutto

Grys Rose Strong z norweskiej odmiany granitu to wyjątkowo efektowny kamień ogrodowy. Cechuje się wspaniałym przebarwieniami z mocnym akcentem koloru różowego. Jest trwały i mało nasiąkliwy - dekoracja na wiele lat. Polecamy wszystkim, którzy chcą wprowadzić do ogrodu troszkę odważniejszą kolorystykę. 

szt.
Kup

Grys Rose Strong - kamień ogrodowy o różowej kolorystyce

 

Grys Rose Strong zwany również Norwegian Pink z racji pochodzenia to jedno z najbardziej efektownych rodzai kruszyw ogrodowych znajdujących się w naszej ofercie. Cechuje się piękna kolorystyką z różnymi odcieniami różu wymieszanego z białymi i srebrnym przebarwieniami. Doskonale nadaje się do wypełnienia rabat z roślinami o intensywnych kolorach, iglakami, a także do komponowania z trawami.
Grys Rose Strong pochodzi z kruszenia norweskich skał granitowych. Cechuje się bardzo małą nasiąkliwością , a co za tym idzie trwałością.  Ozdoba, która pozostaje niezmienna przez wiele lat.
Grys Arctic Grun dostępny we frakcji 16-32mm. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową. Możliwość wysyłki towaru na palecie - w workach, lub opakowaniu big-bag.

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.