Jałowce szczepione na pniu (Juniperus grafted on the stump)

Najczęściej kupowane

Jałowiec rozesłany - NANA - juniperus procumbens - szczepiony na pniu 100cm

Kod produktu: 120120
Producent: Szkółka Zacywilki
90,00

Jałowiec rozesłany Nana  w formie szczepionej na pniu chętnie wybierana roślina w naszej szkółce. Polecana do ogrodów, lub jako ozdoba tarasów i balkonów. Intensywnie zielononiebieskie igły wspaniale wyglądają zwłaszcza wiosną i latem.

szt.
Kup
Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: 5l
Wysokość sadzonki : wysokość szczepienia 100-120cm
Wymagania glebowe: przeciętna ogrodowa
Nasłonecznienie : słońce/półcień
Mrozoodporność: 5b
PH Gleby: odczyn lekko kwaśny
Pokrój rośliny: płożący
Ubarwienie igieł: zielone

Jałowiec rozesłany Nana - forma pienna o wyskości 100-120cmJałowiec rozesłany NANA (łac. Juniperus procumbens Nana) to rozłożysty , wolno rosnący krzew o płożących pędach. Cechą charakterystyczną tego jałowca są gęsto ułożone, kłujące igły w kolorze zielononiebieskim. Jałowiec NANA to roślina światłolubna. Najlepiej rośnie na stanowiskach słonecznych, w klimacie suchym i gorącym. Nie lubi cienia i miejsc o dużej wilgotności powietrza. Rośnie świetnie na każdej glebie, nie lubi jedynie ciężkiego i mokrego podłoża. Najlepiej będzie czuł się na terenach piaszczystych a nawet skalistych. Jest tolerancyjny pod względem pH. Świetnie rośnie na stanowiskach o kwaśnym  i lekko kwaśnym odczynie. Te młode rośliny zaleca się ściółkować korą lub sadzić w macie, ponieważ jest to roślina, która nie lubi konkurencji. Źle rośnie w miejscach zachwaszczonych, dlatego należy systematycznie pielić rabatę. Także bliska obecność trawnika może spowodować słabszy wzrost. Jest to roślina dość łatwa w uprawie. Jest odporna na szkodniki. Nie lubi nadmiernego podlewania i nawożenia , ponieważ może osłabić kondycję młodych osobników. Znosi warunki miejskie i zanieczyszczenia, a przede wszystkim jest mrozoodporny, w mroźne zimy może przemarzać . Jałowiec NANA będzie świetnie wyglądał na tarasach i balkonach, ale również na skalniku i rabatach. Do sprzedaży oferujemy rośliny zaszczepione na wysokości nie mniejszej niż 90 cm. Dzięki temu pędy nadają roślinie charakteru.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Jałowiec rozesłany - NANA - juniperus procumbens - szczepiony na pniu 100cm
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz