Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Otoczak Thassos grecki - śnieżno-biały kamień - 4-8cm (40-80mm) - 1t

Kod produktu: 958312
Producent: Szkółka Zacywilki
1 400,00

Otoczak Thassos o frakcji 4-8cm to najchętniej wybierany wśród białych kamieni. Wspaniale pasuje zarówno wysypany na rabacie, wewnątrz donicy czy jako ozdoba tarasu. 

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Otoczak Thassos 4-8cm

- najchętniej wybierana frakcji białych kamieni

 

Otoczak Thassos to śnieżnobiały kamień ogrodowy, który pochodzi z Grecji. Materiał z którego powstaje to skały marmurowe. Wyróżnia się wyjątkowo czystą bielą i połyskującym efektem w promieniach słońca. Jako kamień dekoracyjny jest bardzo elegancki i reprezentatywny. Jego spektrum zastosowań jest bardzo szerokie - możemy go wykorzystać do:

 

- uzupełnienia rabaty

- dekoracji donicy

- tworzenia opaski wokół domu/płotu

- akcent dekoracyjny w ogrodzie czy wewnątrz domu 

 

 

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.