Miłorząb szczepiony na pniu (Ginkgo grafted on the stump)

Brak zdjęcia
Chwilowy brak

Miłorząb dwuklapowy - BALDII - szczepiony na pniu ok.60-80cm Ginkgo biloba

Kod produktu: 87878
140,00

Miłorząb dwuklapowy Baldi na paliku to odmiana o zwartej kulisto-jajowatej koronie i drobnych wachlarzowatych liściach. Korona osiąga około 1,5m średnicy po wielu latach wzrostu. Liście ciemnozielone, jesienią złociste. Lubi żyzne gleby o dobrej przepuszczalności i lekko kwaśnym odczynie. Stanowisko osłonięte, słoneczne lub półcieniste. Polecana na rabaty, do małych ogrodów czy do donic.

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : wysokośc szczepienia ok. 60-80cm
Wysokość po 10 lat. : 1-1,5m
Szerokość po 10 lat. : 1-1,5m
Tempo wzrostu: karłowa - wolnorosnąca
Wymagania glebowe: przepuszczalna, żyzna, próchnicza
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne, półcień
Mrozoodporność: 5b
PH Gleby: kwaśna, lekko kwaśna
Pokrój rośliny: kulisty, płaskokulisty
Ubarwienie liści: ciemnozielone
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Miłorząb dwuklapowy - BALDII - szczepiony na pniu ok.60-80cm Ginkgo biloba
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Wstecz

Miłorzęby szczepione na pniu - szczepione odmiany Ginkgo w ofercie szkółki roślin


Miłorzęby uważane są za drzewa reliktowe. Obecnie na ziemi występuje tylko jeden gatunek miłorząb dwuklapowy (Ginkgo biloba) i jego wiele odmian dekoracyjnych. Wszystkie posiadają charakterystyczne, wachlarzykowate liście i dwa rodzaje pędów - krótko- i długopędy. Gatunek nie ma dużych wymagań uprawowych. Dobrze rośnie w zanieczyszczonych miastach, znosi okresowe susze. W naszej szkółce można spotkać zarówno odmiany nisko- jak i wysoko szczepione. Miłorzęby szczepione na paliku to głównie miniaturki. Ozdobne odmiany miłorzębów na paliku mogą przyjmować pokroje kuliste, kolumnowe czy płaczące. Zazwyczaj uprawiane są męskie odmiany miłorzębu, gdyż owoce wytwarzane przez żeńskie osobniki mają nieprzyjemny zapach. Miłorząb na pniu znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie. Nasze sadzonki miłorzębów szczepionych na pniu pochodzą z uprawy pojemnikowej, są dobrze ukorzenione i zdrowe. Dysponujemy odmianami takimi jak Troll, Mariken, Beijing Gold, ale rozwijamy się dla Państwa i ciągle poszerzamy naszą ofertę sprzedaży.